Logo Tacl Restaurant Holešov

Na jaké speciály se můžete v říjnu těšit?

Akce probíhá od 30.9. do 30.10.2016

Září je za námi a vy se tak můžete těšit na další pivní kousky, které jsme pro vás naplánovali na tento měsíc.

Pivní kalendář pro říjen vypadá následovně:

Od 30. září - MEDOVÝ KVASAR 14°

Tento speciál se vyznačuje dobrou pěnivostí, zlatohnědou barvou, dobrým řízem a plnostÍ, tedy vlastnostmi, které odpovídají charakteru českých středně prokvašených piv. V jeho chuti se snoubí hladká vyrovnaná hořkost s jemnou, mírně nasládlou medovou příchutí.

Od 7. října - RYCHTÁŘ RATAJ

Při výrobě Rataje používáme speciální odrůdu aromatického chmele a také a tzv. „chmelení za studena“. Výsledkem je výraznější chmelové aroma, skvěle vyvážená chuť se sladovou plností a vyšší hořkost tohoto piva v porovnání s běžně vyráběným pivem.

Od 14. října - JEŽEK 11°

Ležák Ježek 11° základ sortimentu Pivovaru Jihlava. Toto pivo je charakteristické vyváženou svěží chutí a příjemnou výraznou hořkostí, která je podpořena výjimečnou chmelovou vůní. Má zlatavou barvu a kvalitní říz.

Od 21. října - PÁTER 11°

Toto pivo je pojmenované podle pátera Vincence Ševčíka, jednoho ze zakladatelů Rolnické akciové společnosti pivovarní a sladovní v Černé Hoře v roce 1896. Je velmi oblíbené pro svůj kvalitní říz a chuťovou vyváženost.

Od 28. října - RESPEKT

V chuti tohoto ležáku lze objevit vyváženou hořkost nejkvalitnějších chmelů, skvěle propojenou s jemnými karamelovými tóny. Oproti běžným ležákům má mírně tmavší barvu při zachování chuťového profilu světlého piva spojeného s jeho vysokou pitelností.

Pivní kalendář si také můžete zobrazit jako PDF soubor. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Pivní kalendář pro říjen.