Logo Tacl Restaurant Holešov

Tacl na Moravia Food Festivalu

Akce probíhá od 26.5. do 28.5.2017

Zveme vás do Kroměříže na festival jídla, kde nás můžete navšívit na našem stánku a ochutnat vybrané delikatesy. Naši kuchaři mají připravená velice zajímavá jídla, které určitě musíte vyzkoušet! Budeme velice rádi, když se za námi zastavíte.

A co o festivalu říkají pořadatelé?

Vážení přátelé,
milovníci zábavy a dobrého jídla,

ve dnech 26. – 28. května 2017 se bude konat gastronomický festival v areálu hotelu Octárna v Kroměříži za účasti vyhlášených specialistů z oboru gastronomie a hotelnictví. Cílem festivaluje představit a prezentovat špičkové podniky vybraných měst, se kterými se návštěvníci mohou setkat na jednom místě. Na festivalu budete mít možnost ochutnat degustační předkrmy, polévky, hlavní chody a dezerty.

Součástí bude doprovodný program a soutěž o nejchutnější pokrm „Jak vařily naše babičky, tak trošku v moderní úpravě“. Základní surovinou „soutěžního pokrmu“ je prémiové maso Qualivo z českých chovů, které je připravováno podle unikátní technologie krmení a chovu zvířat, respektující jejich přirozené potřeby. Veškerá produkce pochází z farem z jižní Moravy a z lokálních zdrojů je také většina složek speciálního krmiva. O várku sladkých specialit se bude starat Zdenička z Masterchef Česko, která je vyhlášená svými dezerty. Markéta Hrubešová Vám představí něco ze svého kulinářského umění a z nově vydané kuchařky. Večer budeme tak trochu free stylovat s Barmani Zlín. Bude pro Vás také připraven bar s míchanými nápoji, ústřičný bar, rybí bar a čerství humři, pochutnat si budete moci na lahodném pivu z pivovaru Lobkowicz a zazpívat si s cimbálem Víti Klabačky.

Denáry jako platidlo

Systém plateb u stánků bude řešen formou denárů (1 denár = 25 Kč) tak, aby se kuchaři mohli věnovat svému umění a nemuseli se zaobírat financemi. Součástí vstupenky v hodnotě 330,- (v pátek a neděli) a 370,- (v sobotu) je 10 denárů. Denáry se budou prodávat na dvou prodejních místech v areálu hotelu vždy po 10 ks.

Načasování festivalu

  • pátek 26. 5. od 16.00 do 21.00 hodin
  • sobota 27. 5. od 11.00 do 22.00 hodin
  • neděle 28. 5. od 11.00 do 16.00 hodin

Kde nás najdete?

Tovačovského 318
Kroměříž 767 01

Více na http://www.festivaljidla.cz/