ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Logo Tacl Restaurant Holešov

Důležité upozornění !

Akce probíhá od 22.5. do 31.5.2023

Vážení hosté a příznivci restaurace Tacl,
 
byli jsme zde pro vás téměř 8 let a musíme říct, že to byly krásné chvíle, které jsme společně s vámi strávili nejen nad dobrým jídlem a pivem. Nicméně to byly také velmi těžké a náročné roky plné úsilí vynaložené na udržení chodu restaurace a kvality nabízených služeb. Covidové roky, energetická krize a zajišťování dobrého personálu nás již vyčerpalo natolik, že i když současná ekonomická situace Tacla je stabilní a zisková, tak již nejsme schopni se nadále této restauraci naplno věnovat a dále rozvíjet.  Po dlouhém přemýšlení jsme se rozhodli ukončit naše působení a provozování restaurace Tacl. 
 
Proto bychom vám tímto chtěli oznámit, že 26.5.2023 bude náš poslední den u Tacla.
 
O budoucnosti restaurace Tacl se nemusíte obávat. Tento provoz rádi přenecháme případnému novému provozovateli, který se bude moci této vyhlášené restauraci věnovat a bude ji dále rozvíjet k vaší spokojenosti.
A proto bychom byli rádi, kdyby se našel nový provozovatel, který by pokračoval v tradici skvělého podniku, který si zaslouží, aby mohl dělat dál radost spokojeným hostům. V případě zájmu kontaktujte správce budovy pana Bakalíka na tel. 777 173 375.
 
V případě, že od nás máte platný dárkový poukaz, prosím pro jeho směnu kontaktujte provozního restaurace pana Ondřeje Majdu na tel. 731 114 605.
 
Tímto bychom chtěli poděkovat vám, hostům, kteří jsou srdcem podniku, stejně tak patří obrovské díky našemu týmu, který zde byl pro vás a také majitelům Tacla za skvělou spolupráci po celou dobu našeho působení.
Závěrem nám dovolte ještě jednou za vše poděkovat a přejme si všichni, ať se restauraci Tacl daří!